Motor cautare joburi

Theda Mar este liderul liderul detasat al pietei naționale de piatra naturala. Fondata in 1994, THEDA MAR a integrat in anul 1997, Marmosim SA Simeria – cel mai important producator de piatra naturala din Romania, cu o traditie de peste 80 de ani, ajungand astfel impreuna sa domine piata nationala a finisajelor din piatra naturala pentru constructii si amenajari exterioare.
THEDA MAR creeaza proiecte rezidentiale high-end – unde piatra naturala creioneaza simțul artistic si atentia pentru detalii, pana la lucrari dintre cele mai ample si complexe, care necesita cu o gama variata de resurse.
Daca doresti sa te alaturi si tu echipei noastre de profesionisti ca impreuna sa continuam sa scriem istoria in domeniul pietrei naturale, te invitam sa vizualizezi oportunitatile de cariera pe care le oferim si sa aplici trimitand cv-ul tau catre resurse.umane@titanmar.ro

 Stivuitorist - Manipulant Depozit la Theda Mar

Detalii

Candidatul ideal

Daca esti orientat spre munca in echipa, te consideri o persoana plina de energie, ai calificare de stivuitorist si dorinta de a te alatura unei echipe de profesionisti, atunci te invitam sa ne cunosti.

Cerinte profil:

Autorizatie ISCIR pentru stivuitorist
Experienta de lucru pe stivuitor
Spirit de echipa
Seriozitate si implicare
Capacitate de a lucra eficient cu un volum mare de marfa;
Persoana dinamica, ordonata, cu atentie distributiva si abilitati de gestionare simultana a mai multor activitati.

Descriere post

Responsabilitati:

Receptioneaza, descarca, manipuleaza, depoziteaza marfuri in/din depozit si mijloace de transport/containere
Pregateste comenzile de marfa si efectueaza toate operatiunile pentru livrarea marfurilor;
Se ocupa de ambalarea corespunzatoare a produselor;
Participa la derularea activitatii de inventar;
Raspunde de integritatea si securitatea marfurilor prin modul in care sunt incarcate, descarcate si depozitate;
Ia toate masurile necesare de paza si protectie contra distrugerilor sau deteriorarilor sub orice forma a marfurilor;
Ajuta la mentinerea unei evidente corecte a inregistrarilor referitoare la stocuri;
Responsabil de mentinerea curateniei in depozit si in afara acestuia

Descriere companie

ANUNT EXPIRAT!