Motor cautare joburi

Yes Jobs este o companie noua pe piata si are ca scop plasarea fortei de munca. Activitatea noastra se traduce prin obtinerea unei imagini excelente sustinute prin profesionalism si comunicare rapida, atitudine atenta si receptiva, competenta si incredere si, nu in ultimul rand,  printr- o echipa specializata si bine pregatita.

 Administrator Platforma Web la Yes Jobs

Detalii

Candidatul ideal

Candidatul ideal este o persoana meticuloasa, dedicata si familiara cu administrarea de platforme web. Abilitatile de Photoshop, Adwords si social media marketing constituie un plus.

Descriere post

Candidatul are obligatia de a aproba conturi noi, raspunde la sesizari tehnice si de a pastra legatura cu dezvoltatorii platformei. Mai mult, acesta trebuie sa modifice anunturi si CV-uri postate pentru a se conforma cu normele platformei si sa pastreze legatura cu departamentul contabil pentru a activa anunturile platite prin transfer bancar, in momentul incasarii.

Descriere companie

Yes Jobs este o companie noua pe piata si are ca scop plasarea fortei de munca. Activitatea noastra se traduce prin obtinerea unei imagini excelente sustinute prin profesionalism si comunicare rapida, atitudine atenta si receptiva, competenta si incredere si, nu in ultimul rand, printr- o echipa specializata si bine pregatita.

ANUNT EXPIRAT!